Журналіст розповів чому молодь тікає з поліції і хто стає на їх місце: Зможе працювати лежачим поліцейським

Журналіст розповів чому молодь тікає з поліції і хто стає на їх місце: Зможе працювати лежачим поліцейським

Подивіться на це фото. Ліворуч на ньому — патрульний з Дніпра Антон Мальков. Крутий хлопець, який днями пішов з патрульної поліції. Він написав у фб, що пішов через низьку зарплатню, виснажливий графік, недолугість начальства. Словом, через все те, про що вже розповідав раніше мій колега Александр Курбатов в своєму спецрепортажі «Піду з поліції» ще в липні. А праворуч на фото — полковник Микола Піщанський.

Начальник Подільського (колишній Котовськ) міськвідділку поліції в Одеській області. Полковника Піщанського, навпаки, з поліції не витуриш. Як дізнались раніше автомайданівці, Піщанський з тріском провалив переатестацію. Його рекомендували звільнити. Бо крім іншого з’ясувалося, що Піщанський в 2010-му році в Одесі начебто особисто бив затриманих учасників ходи на честь річниці створення УПА. Та змушував їх підписувати фальсифіковані протоколи із зізнаннями. Провалив всі тести. Але попри завалену переатестацію, Піщанський пхався з усіх сил до нової поліції і зрештою, відновився через суд.

А минулого року дістав в управління відділок у найбільшому місті на півночі Одещини. Думаю, на відміну від патрульного Малькова, який полюбляв підтягуватись на турніку між викликами, полковник Піщанський і справді кращий вибір для Нацполіції. Якщо він працюватиме лежачим поліцейським на Одеській трасі, там більше ніколи не буде ДТП. З чим і вітаю керівництво Нацполіції та МВС.

Related posts