Журналіст: Як відомо, на війні шоу з переодяганням сумно закінчуються. Все можливо

Журналіст: Як відомо, на війні шоу з переодяганням сумно закінчуються. Все можливо

Тривожний дзвінок. Українська форма на бойовиках. Російський найманець в українському «пікселі» облаштовує бліндаж, і не знає, що він під прицілом українського розвідника. Та добре, що українець натиснув не на гачок, а на кнопку «REC». Отже, ми маємо це фото. Звісно, хтось скаже, що бойовик пішов собі до «воєнторгу» та купив українську форму. За тисячу сто гривень. Чому б і ні? Тільки «воєнторг» — на нашому боці. Новий «піксель» почав зміняти армійський «дубок» у чотирнадцятому році і на той бік міг потрапити лише контрабандою. У військового, який зняв бойовика, дві версії побаченого:
«Можливо, найманці готуються до провокацій проти ОБСЄ, а, можливо, й застосовувати терор до місцевого населення, щоби звинуватити в ньому українських солдатів. Тактика, яку використовували спецзагони НКВС для дискредитації УПА».

Як відомо, на війні шоу з переодяганням сумно закінчуються. Все можливо. Беручи до уваги той факт, що дивовижне травесті-шоу відбувається там, де підірвалася автівка зі спостерігачами ОБСЄ, і де заблукав російський «потєряшка» Віктор Агеєв.

Related posts