Журналістка: легалізувати Мінські домовленості, підписані терористами, нам втюхують як широкий жест порятунку краіни

Журналістка:  легалізувати Мінські домовленості, підписані терористами, нам втюхують як широкий жест порятунку краіни

«Президент, який прийшов до нас сьогодні із сивим волоссям, де кожна смерть лягля на його плечі… То хай уся ця сивина трошечки опуститься на голови наших депутатів, якщо вони готові так безвідповідально не натискати на зелені кнопки і ввалювати краіну у війну і добавляти смертей і горя на Донбасі», — Ірина Луценко після засідання фракціі за участі Порошенка.
Серйозно? Тобто легалізувати Мінські домовленості, підписані терористами, нам втюхують як широкий жест порятунку краіни і єдиним варіантом повернення територій? І лише тому, що про один із пунктів домовилися Волкер з Сурковим? А що, до речі, з реінтеграцією Криму?
В принципі я вже давно не дивуюся ціничним аргументам влади, яка людей вважає за всежерних ідіотів. Чого дивуватися, коли президент не гребує вважати такими ж всежерними і своїх депутатів, перед якими як останній аргумент голосувати «за» законопроект по Донбасу наводить ніби то прохання про це мами полоненого бойовиками украінця… Звісно, кому потрібна справжня суть. Головне обгорнути це в драматичну обгортку і правильно прописати методички спікерам

Related posts