Злочинність вже подолана: У Києві розпочали грізну боротьбу з кіосками

Злочинність вже подолана: У Києві розпочали грізну боротьбу з кіосками

У столиці знову почнуть зносити кіоски, які продають алкоголь. Почала діяти заборона на продаж спиртних напоїв у МАФ. Щонайменше 30 точок проігнорували нові правила.

Бригада столичних чиновників йде з ревізією у кіоск. Погрози ревізорів спираються на рішення київської влади, яке почало діяти ще два тижні тому. Саме тоді й мав зникнути з кіосків алкоголь.

«Торгувати алкоголем в Києві і взагалі в Україні вже по-чесному можна тільки у капітальних спорудах. Ніяких пивних прилавків радянського зразка в столиці бути не може», – розповів автор рішення, депутат Київради Владислав Михайленко.

У благоустрої, який відповідає за МАФи, кажуть, всіх попередили. Мовляв, добросовісні підприємці алкоголь прибрали, і поки нарахували лише 30 порушників з 6 тисяч кіосків.

Якщо ми заберемо алкоголь, просто доведеться закрити кіоск. Тут нема торгівлі. Чому пиво заборонене, поясніть? Я ж не продаю горілку, вино,
– обурюється продавець Людмила.

Процедура демонтажу триватиме близько двох тижнів. І так обіцяють робити з усіма кіосками, які продають пиво, або ж розливають міцні напої. Якщо це рішення підприємці не оскаржать у суді, як це вже неодноразово було. Нещодавно, саме через суд столичні магазини розблокували торгівлю алкоголем уночі.

Related posts