ЗМІ порахували, яку шалену суму Порошенко витратив на армію з власної кишені

ЗМІ порахували, яку шалену суму Порошенко витратив на армію з власної кишені

Ресурс Ukrainian military pages пише про те, що Президент України Петро Порошенко особисто витратив понад півмільярда гривень на допомогу українській армії.

Як інформує портал, що пише про розвиток українського війська та силових структур, з початку російської агресії в Україні Петро Порошенко витратив на допомогу Збройним силам України понад 500 мільйонів гривень.

Цією новиною у своєму Facebook поділився колишній український політв’язень, якого незаконно утримували в Росії, громадський активіст Геннадій Афанасьєв.

У дописі йдеться, що сере переданої допомоги українським військовим від Порошенка автомобілі, бронежилети, спорядження, форма, теплі речі, далекоміри та інша оптика, а також 100 снайперських комплексів у складі 82 карабінів калібру 7,62 мм та 18 гвинтівок Savage, а також «десятки тисяч патронів».

Одним з отримувачів допомоги у розмірі декілька мільйонів гривень вказаний 3-й окремий полк Спеціального призначення Сил спеціальних операцій.

Нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Володимир Ар’єв поширив допис від Афанасьєва і уточнив, що лише у 2015 році «компанія Порошенка віддала на відновлення ЗСУ 350 млн грн, тому ці гвинтівки не перші». Щоправда, про яку саме компанію Порошенка йдеться, Ар’єв не зазначив.

 

Related posts